logo - poziom 4
logo - poziom 4
logo - poziom 4

Planowanie i aranżacja wnętrz

Właściwie zaplanowana i zaaranżowana przestrzeń jest bardzo istotna nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach, magazynach i innych miejscach pracy. Wyposażenie ma niemały wpływ na samopoczucie jego użytkowników, w znaczący sposób wpływając na efektywność pracy. Źle zaplanowana przestrzeń może powodować dyskomfort, a dodatkowo utrudniać wykonywanie powierzonych zadań.

Zajmujemy się planowaniem i aranżacją różnego rodzaju pomieszczeń, aby spełniały oczekiwania Klientów. Rozplanowujemy rozmieszczenie poszczególnych mebli, aby ich położenie nie utrudniało pracy, a przyczyniało się do komfortu pracowników. Rozmieszczamy meble biurowe zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach w taki sposób, aby nie utrudniały dostępu światła i nie wprowadzały chaosu.

Podobnie działamy w przypadku wyposażenia magazynów – wszystkie meble warsztatowe, regały magazynowe, stoły warsztatowe i inne segmenty rozplanowujemy w taki sposób, aby dostęp do nich był ułatwiony, a pomieszczenia pozostawały ergonomiczne i mały właściwy współczynnik komunikacji wewnętrznej.

Doświadczenie i wiedza specjalistów

Nasze działania zawsze są dokładnie przemyślane. Do każdego pomieszczenia podchodzimy w indywidualny sposób, zapoznając się wpierw z koncepcją i oczekiwaniami naszych Klientów. Po wstępnej rozmowie ze zleceniodawcą wnikliwie analizujemy przestrzeń, którą mamy zaaranżować. Na tej podstawie dobieramy właściwą wielkość szaf pracowniczych, mebli warsztatowych i innych elementów wyposażenia biura, magazynu lub hali. W tym celu wykonujemy też profesjonalne pomiary, planując najlepsze rozmieszczenie wyposażenia przestrzeni. Możliwe jest również zastosowanie projektów i wizualizacji w oparciu o najnowocześniejsze metody 3D.

Jesteśmy otwarci na sugestie klientów zarówno odnośnie do całości projektu, jak i poszczególnego asortymentu, tj. biurka, krzesła i regały do biur, a także szafy BHP, meble szkolne, szafy narzędziowe oraz inne elementy, które mają znaleźć się w planowanej przestrzeni. Nasi pracownicy odznaczają się najwyższymi kompetencjami i dużym doświadczeniem w planowaniu i aranżacji przestrzeni. Dostarczamy najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania w Szczecinie, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

logo-znak firmy poziom4.pl
MB Technika Poziom 4

ul. Welecka 22E, 72-006 Mierzyn
690 511 197
511 899 612
509 630 930
Zapraszamy do naszej firmy.
Część asortymentu można obejrzeć na miejscu:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Prosimy o kontakt.
(c)2021  poziom4.pl, mbtechnika.pl